Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-vydannya-putivnyk-vinnytsya-top-10/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація видання «Путівник Вінниця. Топ-10»

Презентація видання «Путівник Вінниця. Топ-10»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію першого у Вінниці путівника по місту, що відбудеться 27 березня. Початок – о 18:00. Учасники: Наталія Гайструк, Андрій Величук, Тетяна Пірус, Оксана Пойда, Олена Зарічна. Модерує Андрій Почапський .

«Путівник Вінниця. Топ-10» – це перший у Вінниці путівник по місту, в якому відібрані найцікавіші культурні, архітектурні та історичні місця Вінниці, що стали його окрасою - храм Пресвятої Діви Марії Ангельської, Миколаївська церква та Кафедральний собор Преображення Господнього, меморіальні музеї – Миколи Пирогова та Михайла Коцюбинського, Музей вінницького трамвая, а також історико-меморіальний комплекс пам’яті жертв нацизму та Вінницький обласний академічний український музично-драматичний театр імені Миколи Садовського. Путівник укладений українською та англійською мовами, для українських та іноземних туристів.

На презентації будуть присутні усі члени авторської групи, які працювали над путівником. Вони розкажуть цікаві деталі з процесу створення свого видання – від зародження ідеї та відбору десятки визначних місць міста до оформлення та створення путівника.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 27.03.2019 18:00
Учасники: 6
  • - Наталія Гайструк
  • - Андрій Величук
  • - Тетяна Пірус
  • - Оксана Пойда
  • - Олена Зарічна
  • - модератор Андрій Почапський
Дивитись усі
0
Поділитись