Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-romanu-meshi-selimovycha-dervish-i-smert-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація українського перекладу роману Меші Селімовича «Дервіш і смерть»

Презентація українського перекладу роману Меші Селімовича «Дервіш і смерть»

Книгарня «Є» та видавництво «Круговерть» запрошують на презентацію українського перекладу роману Меші Селімовича «Дервіш і смерть» за участю перекладачки і письменниці Катерини Калитко.

Філософський роман-притча «Дервіш і смерть», події якого відбуваються у Боснії за часів занепаду Османської імперії, став класикою світової літератури і до сьогодні має величезну популярність. Автор – письменник боснійського походження – Меша Селімович (1910-1983), яскравий представник течії екзистенціалізму, якого ставлять в один ряд з Альбером Камю, Францом Кафкою, Іво Андричем.

Гострий психологізм роману, роздуми над сенсом життя, зіткнення особистої моралі і легкодухості вплетені в захоплюючу розповідь про дервіша Ахмета Нурудина, який намагається врятувати життя брата. Відверта сповідь про пошук справедливості, помсту і гріхопадіння.

Культовий роман вперше вийшов друком українською у блискучому перекладі Катерини Калитко, яка розкаже про густий текстовий світ Селімовича і про цінність книжки у часи великих зламів.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 28.03.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Катерина Калитко
0
Поділитись

Персональний подарунок на першу покупку

Додатково 10% знижки

Реєструйся та отримай смс з
промокодом на знижку

Промокод діє тільки сьогодні
Зареєструйся отримай -10%