Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-ukrayinskoho-perekladu-knyzhky-khorkhe-ankhelya-livrahy-plysty-proty-techiyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація українського перекладу книжки Хорхе Анхеля Лівраги «Плисти проти течії»

Презентація українського перекладу книжки Хорхе Анхеля Лівраги «Плисти проти течії»

Книгарня «Є» та Культурна асоціація «Новий Акрополь» запрошують на презентацію збірки філософських есеїв, статей та лекцій Хорхе Анхеля Лівраги «Плисти проти течії».

Книга засновника та першого керівника Міжнародної культурної організації «Новий Акрополь» дає змогу замислитися про сенс життя, мудрість, моральні чесноти, походження людини, Всесвіт і його закони, культуру, історію. Невелика частина творчого доробку видатного філософа, митця та дослідника ХХ століття вперше публікується українською мовою.

Книжку презентує керівник вінницької філії КА «Новий Акрополь» Марат Каменщиков. На презентації слухачів чекає також філософська вікторина та розіграш призів.

Хорхе Анхель Ліврага Ріцци (1930–1991) – засновник і перший директор «Нового Акрополя» – міжнародної асоціації, метою якої є розповсюдження філософії за зразком класичних філософських шкіл, таких як Платонівська школа, школи еклектичного зразка. Протягом багатьох років Х. А. Ліврага сумлінно працює як просвітник, дослідник, митець з надзвичайно великим культурним діапазоном діяльності – серед його зацікавлень, філософія, давні цивілізації, археологія, мистецтво.

Телeфон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 18.10.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Марат Каменщиков
0
Поділитись
Отримай знижку