Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-slovnyka-novoho-zavitu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація «Словника Нового Завіту»

Презентація «Словника Нового Завіту»

Книгарня «Є», видавництво «Дух і літера» та Культурний центр Петра Могили запрошує на презентацію книжки «Словник Нового Завіту» за участю автора Богдана Огульчанського.

Протоієрей Богдан Огульчанський говоритиме про понад столітню традицію перекладу Біблії на українську мову, творці якої мали стосунок також до Вінниці. Що означає читати і слухати, розуміти і промовляти новозавітні тексти і як у ХХІ столітті можна порозумітися на ґрунті віри, розповість упорядник унікального видання.

Уперше в Україні запропоновано словник церковнослов’янської та української лексики Нового Завіту. На основі відомих українських перекладів Святого Письма Словник представляє відповідники до найважливіших слів церковнослов’янської лексики Нового Завіту. Словник містить близько 1000 ключових слів та слововиразів з відповідними цитатами зі Св. Письма, а також скорочений церковнослов’янсько-грецько-український словник богословської термінології Нового Завіту. Сподіваємося, що Словник буде корисним для глибшого розуміння Святого Письма, посприяє використанню, поширенню та розвитку української богословської термінології.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 24.04.2018 18:00
Учасники: 2
  • - Богдан Огульчанський
  • - Модератор – Назарій Давидовський
0
Поділитись