Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fvinnytsja%2Fprezentatsiya-romanu-vasylya-pastushyny-zeleni-krolyky%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти

Презентація роману Василя Пастушини «Зелені кролики»

Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію роману Василя Пастушини «Зелені кролики», яка відбудеться 14 жовтня.Початок – о 18:00Центральні місця у книжці «Зелені кролики» посідають… зелені кролики (окрема заувага: не плутати кроликів з «білочками»). Навколо цих не дуже стандартних і не завжди доброзичливих істоток й закручується сюжет-фабула, а на сюжет-фабулу відповідно нанизуються пригоди на тверезу голову й перипетії напідпитку.

Люди у «Кроликах» – поети і не поети, пасажири й провідниці, збоченці і нормальні, слухачі й глядачі – відіграють радше ролі статистів, аніж повноправних і повноцінних персонажів.

Василь Пастушина – письменник, критик, журналіст і філолог. Народився в м. Бар. Лауреат міжнародної премії з українознавства імені Ковальських, премії імені Олеся Гончара, гран-прі поетичного фестивалю «Підкова пегаса», конкурсу літературних критиків порталу «Буквоїд» та ін. У 2012 р. світ побачила третя поетична збірка «Стероїди». Співзасновник літературного об’єднання «Новий Шинок».

***Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця, вул. Соборна, 89.Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
14.10.2013 18:00 0
Поділитись