Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-romanu-vasylya-pastushyny-zeleni-krolyky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація роману Василя Пастушини «Зелені кролики»

Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію роману Василя Пастушини «Зелені кролики», яка відбудеться 14 жовтня.Початок – о 18:00Центральні місця у книжці «Зелені кролики» посідають… зелені кролики (окрема заувага: не плутати кроликів з «білочками»). Навколо цих не дуже стандартних і не завжди доброзичливих істоток й закручується сюжет-фабула, а на сюжет-фабулу відповідно нанизуються пригоди на тверезу голову й перипетії напідпитку.

Люди у «Кроликах» – поети і не поети, пасажири й провідниці, збоченці і нормальні, слухачі й глядачі – відіграють радше ролі статистів, аніж повноправних і повноцінних персонажів.

Василь Пастушина – письменник, критик, журналіст і філолог. Народився в м. Бар. Лауреат міжнародної премії з українознавства імені Ковальських, премії імені Олеся Гончара, гран-прі поетичного фестивалю «Підкова пегаса», конкурсу літературних критиків порталу «Буквоїд» та ін. У 2012 р. світ побачила третя поетична збірка «Стероїди». Співзасновник літературного об’єднання «Новий Шинок».

***Адреса книгарні «Є»:

м. Вінниця, вул. Соборна, 89.Вхід вільний.Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень»
14.10.2013 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку