Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-romanu-pavla-korobchuka-klyuchovi-klapany-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Павла Коробчука «Ключові клапани» у Вінниці

Презентація роману Павла Коробчука «Ключові клапани» у Вінниці

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги Павла Коробчука «Ключові клапани», що відбудеться 11 квітня. Початок – о 18:30. Учасники: Павло Коробчук, модератор Андрій Почапський

Павло Коробчук презентує «художню історію Незалежності» у Вінниці

У четвер, 11 квітня, зустрічайте у Вінниці Павла Коробчука з новим романом «Ключові клапани». У Книгарні «Є» Павло розповість неймовірну історію чотирьох головних героїв книжки, долі яких тісно сплелися з історією країни.

«Ключові клапани» - друга книга великої прози Коробчука. Це історія про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику й мужність. «Вирішив підсумувати час від точки дня Незалежності до сьогодення. Розмислами, історіями, героями показати - як час і нові знання змінюють наше минуле. Час змінює минуле. Кожне попереднє десятиліття породжує наступне. І це схоже на передачу генів: ось з'являється нібито нове десятиліття, але з генетичним матеріалом минулого десятиліття, з подібними рисами обличчя, і тому історії повторюються під зовсім неочікуваним кутом і в неочікуваних обставинах», - зауважує письменник.

Перед читачем розгортається історія 4х друзів: Дениса, Яна, Юри і Віти. Одного спекотного серпневого полудня діти виходять з музичної школи і зустрічають активістів, що святкують проголошення Незалежності України. Кожен герой роману дуже різний, як й музичні інструменти у їхніх руках - волторна, гітара, барабани і скрипка, – а відтак, й доля у друзів складається по-різному.

«Чотири головні герої "Ключових клапанів" - це чотири збірні образи - моїх друзів, недругів, просто красивих незнайомих облич на фотокартках. Я їх дуже довго збирав докупи, а ще довше формував хронологічну лінію сплетінь їхніх біографій. Кожен герой, і музичний інструмент кожного з них, - це символ того, як могла би розвиватися країна, якби вона була людиною. Чотири різні характери, чотири різні перспективи і стратегії. Хоча, про які стратегії можна говорити, якщо далеко не всі з них спрямовані на самовдосконалення... І слово "клапани" - це не так про серце, як про музику. Чому? Про це - в романі».

Павло Коробчук – поет, музикант, журналіст, дипломований сходознавець. Автор семи поетичних книг, малої прози «Священна книга гоповідань» (2014), романів «Море для шульги» (2012) й «Ключові клапани» (2019). Лауреат премій ім. Бориса Нечерди (2017), «Смолоскип» (2004), поетичного конкурсу ім. Нестора Літописця (2016), премії ім. Б. І. Антонича «Привітання життя» (2009) тощо. Переможець 20-ти літературних слемів. Займається електронною музикою, автор музичного альбому «HOROBRO». Як журналіст працював на «Радіо Свобода», «Газеті по-українськи», зараз працює контент-редактором у кампанії «Чесно.Фільтруй суд». Мешкає у Києві.

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 11.04.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Павло Коробчук
  • - Андрій Почапський (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку