Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-romanu-nadiyi-morykvas-vynova-hora/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Надії Мориквас «Винова гора»

Презентація роману Надії Мориквас «Винова гора»

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію роману Надії Мориквас «Винова гора», яка відбудеться 1 листопада за участю авторки.

Виногори – не просто мальовниче містечко Галичини. Вже понад століття тут можна не тільки відпочити, а й знайти надійний прихисток. Сюди втікали з Карпат і з мегаполісів, з-понад моря та від війни, приносячи з собою власні історії, які долучалися до місцевих легенд. Власне, таким втікачами і шукачами спокою є й персонажі цієї книжки.

«У цьому львівському містечку можна впізнати Винники, - розповідає Надія Мориквас. – Хоча, може, це й не Винники! Чи ж мало таких містечок по Україні, які, незважаючи на війну, потрясають одвічні пристрасті – змагання за землю, за ковток свіжого «неприватизованого» повітря і цілющої води? Виногорівці нинішнього дня – з втратами у війні і з волонтерами, із загрозами від своїх же обранців та з помстою природи, яка опирається своєму знищенню – різні у своїх життєвих позиціях... Зрештою, це тільки тло, бо основну канву роману тчуть приватні історії».

У романі персонажі першого ряду – жінки, чоловічі образи лиш відтінюють порухи жіночої душі: любові й ревнощів, остраху й ненависті, закоханості й неприйняття, сподівань і зневіри. Найдраматичніший – образ Лінці. Її історія – це чи не перша в українській літературі історія про французьких репатріантів. Тому найщільніша частина роману та, що зазирає в минуле, не цурається легенд, зосереджується на трагічних подіях репатріації, вивезення в Сибір чи на смерть в Белжець.

Новий роман письменниці-львів’янки дивовижно густий на факти, події, невигадані життєписи й постаті. А сни, легенди, портали в прихований світ, містичне оживлення вовчиці й не менш містичне уникнення загибелі оборонців води ніскільки не дисонує із приватним буденним життям, із проблемами підприємництва й опору несправедливості, із романтичними мріями й безжальністю життєвих обставин.

Надія Мориквас – письменниця, літературознавиця, поетеса, журналістка. Головний редактор культурологічного журналу «Річ». Народилася на Тернопільщині. Освіту журналіста здобула у Львівському університеті ім. І. Франка, кандидат філологічних наук. Здобула Літературну премію року ім. Богдана Лепкого. Живе та працює у Львові. Авторка трьох поетичних збірок та восьми прозових книг, серед яких романи «Корнелія» й «Винова гора», що вийшли у «Видавництві Старого Лева». Твори письменниці перекладені німецькою, угорською, румунською, італійською мовами.

Телeфон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 01.11.2017 18:00
Учасники: 2
  • - Надія Мориквас
  • - Данило Ільницький
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%