Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-romanu-iren-rozdobudko-pryletila-lastivochka-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка» у Вінниці

Презентація роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка» у Вінниці

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-друк» запрошують на презентацію нового роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка», що відбудеться 11 жовтня за участю авторки. Початок – о 18.00.

Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він називав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?

Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.

Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора.

Буктрейлер роману: https://youtu.be/CtZSgV4ZYMA

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 11.10.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Ірен Роздобудько
0
Поділитись
Отримай знижку