Увійти в інтернет-магазин
Зайти за допомогою
Нагадати пароль
/bitrix/urlrewrite.php?SEF_APPLICATION_CUR_PAGE_URL=%2Fcalendar%2Fvinnytsja%2Fprezentatsiya-romanu-fentezi-andriya-gulkevycha-padinnya-orla-u-vinnytsi%2F
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
Презентація роману-фентезі Андрія Гулкевича «Падіння орла» у Вінниці

Презентація роману-фентезі Андрія Гулкевича «Падіння орла» у Вінниці

Книгарня «Є» і видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на презентацію роману-фентезі Андрія Гулкевича «Падіння орла».

У Долині Рогу, захищеній високими горами та оточеній безмежним океаном, століттями мирно жили люди, забувши про війни, хвороби та голод. Однак безтурботне життя одного з вельможних мешканців Долини, юного Дейлара, раптово змінилося. У своїх мандрах юнак натрапляє на міфічні створіння, які вважалися зниклими, вступає у смертельний бій з ворогами рідної фратрії та дізнається про страшні таємниці, ретельно приховувані від людей. «Падіння Орла» – незабутня зустріч з новими світами, сповненими пригодами, інтригами і таємницями.

Андрій Гулкевич – народився у Теребовлі Тернопільської області. Закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І.Франка та отримав ступінь магістра права у Chicago Kent College of Law. Живе та займається приватною юридичною практикою у Тернополі. «Падіння Орла» є дебютною книжкою автора та першою з трилогії Дейлара.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 22.05.2018 18:30
Учасники: 1
  • - Андрій Гулкевич
0
Поділитись