Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-poetychnoyi-zbirky-kateryny-devdery-lysty-do-majstra/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра»

Презентація поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра»

Книгарня «Є» та видавництво Nebo BookLab Publishing запрошують на презентацію поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра», що відбудеться 7 лютого за участю авторки. Початок – о 18.30. Модератор – Олександр Вешелені.

«Листи до Майстра» – збірка про досвід любові. Лірична героїня страждає від нерозділеного почуття, водночас саме воно допомагає їй рости, адже в коханні розкривається її творче начало. Пристрасний надрив першої частини книжки («Odi et amo») поступово перетворюється в ніжну радість другої («Amore»). Образ Майстра, запозичений із любовних листів Емілі Дікінсон, має зв’язок із європейським Середньовіччям та низкою письменників-майстрів, зокрема таких як Езра Паунд, Григір Тютюнник, Олег Лишега. Водночас у цього образу є реальний прототип. Авторка стверджує, що кохання її батьків почалося саме з епістолярію. Неспроможна сказати про свої почуття, вона пише листи коханому, ніби продовжуючи історію власної родини. Ця збірка, сповідальна й особиста, запрошує читача у подорож топосами узбережжів, диких гір, київських площ і вуличок, і зрештою відкриває завісу таємничого світу людського серця.

Катерина Девдера – поетка, лауреатка заохочувальної премії на літературному конкурсі «Смолоскип», гран-прі «Молодої Республіки Поетів». Народилася 1990 року на Вінниччині. Авторка книжок «Співприсутність» (2011), «Літери і стихії» (2015). Перекладає з польської, іспанської поезії. Досліджує творчість Олега Лишеги.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 07.02.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Катерина Девдера
  • - Олександр Вешелені (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%