Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-poetychnoho-artbuku-galereya-chuttya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичного артбуку «Галерея чуття»

Презентація поетичного артбуку «Галерея чуття»

Книгарня «Є» та видавництво Nebo BookLab Publishing запрошують на презентацію артбуку «Галерея чуття», яка відбудеться 28 жовтня.

До збірки увійшла лірика Сергія Жадана та Галини Крук, Катерини Калитко та Сергія Татчина, Юрія Строканя та Лесі Мудрак, Ігоря Астапенка та Юрія Вітяка, Джона Гнатіва та Ірини Кулянди, Сергія Савіна та Дмитра Журавля.

У «Галереї чуття» використано роботи Андрія Задоріна – талановитого білоруського художника. Його картини входять до Третьяковської галереї, Мінського музею сучасних мистецтв, Музею Вікторії та Альберта та навіть Британського музею, а також до чисельних приватних колекцій. У живописі автор жадає зрозуміти себе та навколишній світ. Такий підхід розкриває душу та робить його справжнім митцем.

Книга має кілька головних героїв – це місто і людина, яку це місто приховує. І поєднуються тут міста завдяки почуттю любові, що спонукає нас на хвилювання-листування. Поети фактично презентують частину української мапи – Харків, Вінниця, Тернопіль, Львів і, звичайно, Київ. На презентації вінницький поет Сергій Татчин почитає вірші про найцінніші в світі почуття.

Телeфон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 28.10.2017 16:00
Учасники: 2
  • - Сергій Татчин
  • - Світлана Привалова
0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%