Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-novoyi-knyzhky-iryny-slavinskoyi-moyi-zapasni-zhyttya-u-vinnytsi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книжки Ірини Славінської «Мої запасні життя» у Вінниці

Презентація нової книжки Ірини Славінської «Мої запасні життя» у Вінниці

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію збірки есеїв Ірини Славінської «Мої запасні життя», що відбудеться 11 грудня. Початок – о 18:30. Модератор – Сашко Вешелені.

Книжка увійшла до довгого списку премії «Книга року ВВС-2019» у категорії «Есеїстика» та до довгого списку Премії імені Юрії Шевельова. Запрошуємо поспілкуватися з авторкою та більше дізнатися про книжку середу, 11 грудня, у Книгарні Є (вул. Соборна, 89).

«Мої запасні життя» — дебют Ірини Славінської в есеїстиці. Ця книжка — клаптикова ковдра, зібрана зі спогадів, рефлексій та міркувань. Журналістка, перекладачка та продюсерка «Радіо Культура», членкиня Українського ПЕН Ірина Славінська розмірковує про особисту історію, історію родини і роду, збирає докупи пазли спогадів з дитинства, навчання, подорожей, робочі ситуації з перекладацької і журналістської справ — аж до подій недавнього часу. Це визначення важливих у житті моментів — певних якорів і культурних кодів, якими залогінюємо себе у сучасну реальність. Маркування втрачених ланок пам’яті, які потребують усвідомлення, але не завжди підлягають відновленню. Історії інших людей, а чи навіть інших країн, які можна проживати, наче власні запасні життя.

«У центрі уваги цієї книжки — тривоги та неврози уявних і цілком реальних 30-літніх. Альбом фотографій, полиця VHS, бібліотека та улюблений плейліст – можливі інструменти подолання тих тривог. Чи то ескапізм, чи то самозанурення та рефлексія», — Ірина Славінська.

Ірина Славінська — продюсерка «Радіо Культура», перекладачка, журналістка. З 2006 року працює в медіа. Долучилася до команди, що відновила роботу «Громадського радіо» 2013 року. З квітня 2018 року працює у команді Суспільного мовлення. Лауреатка премії імені Олександра Кривенка 2019 року. Координаторка програми проти сексизму в медіа та політиці «Повага».

Вхiд вiльний

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 11.12.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Ірина Славінська
  • - Сашко Вешелені (модератор)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 21.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%