Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-novoho-vypusku-naukovo-populyarnoho-zhurnalu-kunsht/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Презентація нового випуску науково-популярного журналу «Куншт»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію нового випуску науково-популярного журналу «Кушнт», яка відбудеться 30 листопада. Учасники: випускові редактори Юлія Білоус, Микола Рачок, журналістка Інна Сандюк, фотограф Андрій Завертаний.

Журнал «Куншт» поєднує науку з креативним дизайном, розказує про ідеї та винаходи, які змінюють світ, пояснює те, що відомо вченим про Всесвіт. З кожним випуском журналу розширюються горизонти відомого та підтверджується ідея про те, що наука не позбавлена краси та творчості.

Що переслідує нас усюди? Від чого неможливо сховатися ні вдень, ні вночі? Що об’єднує Супутник Землі, місто в Британії та годинники «Breguet»? Відповідь проста – час, який у вигляді біологічного годинника «живе» навіть у нашому мозку. Творці журналу про науку як мистецтво «Куншт» розкажуть те, про що ви, можливо, й не задумувалися. Які концепції часу існують, чому він так швидко минає, і чи справді час – це частково наша з вами вигадка? Новий, 7-й випуск «Куншту» особливий тим, що матеріал про історію годинників готувався вінницькими авторами із залученням колекції легендарного закладу – вітальні щасливого часу «Панъ Заваркінъ ти Синъ». Беріть із собою ручки і папір – учасники презентації допоможуть вам пізнати себе трохи більше.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 30.11.2017 18:00 0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%