Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-novoho-romanu-oleha-shynkarenka-bandera-distortion-/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нового роману Олега Шинкаренка «Бандера Distortion»

Презентація нового роману Олега Шинкаренка «Бандера Distortion»

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію нової книжки знаного київського письменника Олега Шинкаренка «Бандера Distortion», що відбудеться 26 вересня. Початок – о 18:30.

Артем Кочубей — київський журналіст та палкий прихильник «русского мира» — постійно отримує погрози за свої публікації, аж доки йому скрізь не починають увижатися «бандерівці». Тікаючи від «переслідування» до Москви, журналіст випадково сідає не в той потяг і прямує до Костянтинівки, де тривають обстріли. Та ще й в купе Артему трапляється сусідка — патріотично налаштована українська снайперка Гремислава, яка на дозвіллі пише роман про Степана Бандеру… Щоразу, як дівчина зачитує рукопис, переляканий та водночас скептично налаштований Артем переноситься у 1910-1950 роки, — і війна тодішня накладається на війну теперішню, утворюючи гримучий екзистенційний коктейль, замішаний на сюрреалізмі та фантастиці, приправлений гротеском та блискучою сатирою.

Утім, «Бандера Distortion» — це не спроба «очорнити» чи «обілити» Бандеру, а на диво «повноколірна» історія, яка представляє його реальним героєм та живою людиною. Адже медійний образ Степана Бандери існує завдяки його постійному спотворенню у свідомості мас — і завдяки цьому «спотворенню» Бандера часом набуває абсолютно нового звучання, подібно до музичного ефекту distortion, який змінює звук гітари таким чином, що виникає ніби цілком інший інструмент.

Олег Шинкаренко — відомий прозаїк, журналіст, «найпослідовніший абсурдист в сучасній українській літературі», автор романів «Кагарлик» (виданий англійською 2016 р.), «Перші українські роботи», «Череп» та збірки оповідань «Як зникнути повністю» (премія видавництва «Смолоскип»). «Бандера Distortion» — нова, експериментальна книга автора, що вийшла друком у «Домі Химер» восени 2019 року.

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 26.09.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Олег Шинкаренко
  • - Влад Сорд
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 23.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%