Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-krutijskoho-romanu-oleha-andrishka-pisnya-tsapiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація крутійського роману Олега Андрішка «Пісня цапів»

Презентація крутійського роману Олега Андрішка «Пісня цапів»

Книгарня «Є» та видавництво «Твердиня» запрошують на презентацію крутійського роману Олега Андрішка «Пісня цапів», яка відбудеться 13 листопада за участю автора.

Що ми знаємо про мандрівного філософа Зевса? А про музейного сторожа Аполлона чи заслуженого кур’єра Гермеса? Чи чули про місто Нові Сиракузи? І до чого тут «пісня цапів»? Відповіді на ці та багато інших запитань читач відшукає на сторінках українського крутійського роману.

У центрі роману «Пісня цапів» постає колоритний небожитель, від імені якого ведеться оповідь. Разом з античними богами він потрапляє у парадоксальний простір, у дивовижне місто Нові Сиракузи, яке дуже знайоме сучасному читачеві. Це може бути, скажімо, Дніпро або Київ. Неземні чудеса творяться в цьому граді. Тут роз’їжджає на розкішній іномарці підприємливий цар Мідас, який «продав банку душу без права її викупу». Тут відбувається Міжнародний конкурс дурнів імені Дон Кіхота. Вхід безплатний, вихід – десять гривень. Тут вимушений вершити нові подвиги легендарний силач Геракл. Йому для одержання простої довідки доводиться брати штурмом висотну споруду. І на кожному поверсі він чує лиш одне: «Поверхом вище!» А вже карколомна лікарня з головлікарем Припаркою мало не добиває античних богів. І вони спішно покидають нові-старі Сиракузи та вертаються до свого Олімпу. Але й там їх чекає фатальна несподіванка. Богів зупиняють біля брами горилоподібні охоронці і предметно пояснюють, що Олімп – уже приватна власність якогось пана Баксика…

Телeфон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 13.11.2017 11:00
Учасники: 2
  • - Олег Андрішко
  • - Олександр Вешелені
0
Поділитись
Отримай знижку