Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-knyzhky-tiny-galyanovoyi-khymeroskhovyshche-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Тіни Гальянової «Химеросховище» у Вінниці

Презентація книжки Тіни Гальянової «Химеросховище» у Вінниці

Книгарня «Є» та видавництво « Дім Химер» запрошують на презентацію книжки Тіни Гальянової «Химеросховище», яка відбудеться 9 липня. Початок — о 18.30. Модераторка — Вікторія Гранецька.

Що таке химеросховище? Уявіть собі горище якогось давнього покинутого будинку. Дощана підлога, котра рипить усіма нотами від щонайменшого кроку, похила стеля, завішана, ніби гардинами, павутинням, невеличке віконце на рівні очей, що крізь нього видно шматок блакитного неба. Й усе це вщент заповнене усіляким старим мотлохом, який насправді аж ніяк мотлохом і не є. Кожна річ тут (старі пожовклі фото, одноокі ляльки в поїдених мишами сукенках, поламані крісла-качалки, патефони, грамплатівки, учнівські зошити, малюнки, підручники, де більшість сторінок присвячено радянській ідеології, інші речі, про призначення яких зараз можна лише здогадуватися) — справжній скарб, кожна має свою історію. На цьому горищі можна сидіти роками, і все одно ти ніколи не відкриєш усіх його таємниць, щоразу знаходитимеш щось нове, цілком несподіване. До химеросховища звикаєш, як до наркотику. Від нього стаєш залежним. Щораз, коли його доводиться покидати, ти одразу ж починаєш думати, коли потрапиш сюди знову. Цей момент намагаєшся пришвидшити у часі, постійно уявляєш: яким же він буде, що цього разу відкриє тобі, а що залишить на потім?

***

На презентації розпочнемо відкривати секрети «Химеросховища», зокрема оповідання «Невловимі слова». Кожен, хто придбає книгу на вінницькій презентації, отримає від письменниці подарунок-сюрприз!

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 09.07.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Тіна Гальянова
  • - Вікторія Гранецька (модераторка)
0
Поділитись
Отримай знижку