Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-knyzhky-ta-vy-zhartuyete-mistere-fejnman-pryhody-dopytlyvoho-dyvaka/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака»

Презентація книжки «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака»

Книгарня «Є» та видавництво «Наш формат» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Річарда Фейнмана «Та ви жартуєте, містере Фейнман! Пригоди допитливого дивака».

Фізика була сенсом життя видатного науковця й педагога, а кожна його лекція перетворювалася на захопливу гру. Утім особистість Фейнмана така неординарна й багатогранна, що заслуговує не меншої уваги, ніж його наукові досягнення. Фізик-теоретик, художник-портретист, віртуозний барабанщик і жартівник, який полюбляв розігрувати друзів та колег і часто сам потравляв у кумедні ситуації... Ніхто краще за нього не розповість про неймовірно-божевільні пригоди, на які науковця штовхала невгамовна цікавість.

Автобіографія Річарда Фейнмана – це вибухова суміш високого інтелекту, мудрості, безмежної допитливості та разючої сміливості.

Річард Фейнман – американський фізик, лауреат Нобелівської премії 1965 року за фундаментальні роботи з квантової електродинаміки. У 1943-1945 роках брав участь у Мангеттенському проекті зі створення атомної бомби. Співавтор популярного підручника – тритомника «Фейнманівські лекції з фізики», автор низки науково-популярних книжок.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 26.04.2018 18:00
Учасники: 1
  • - перекладач Микола Климчук
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%