Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-knyzhky-serhiya-rybnytskoho-zhovtyj-zakon-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон» у Вінниці

Презентація книжки Сергія Рибницького «Жовтий закон» у Вінниці

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію роману-антиутопії Сергія Рибницького «Жовтий закон«. Захід відбудеться 12 липня, початок — о 18.30 Модератор — Віктор Крупка.

Недалеке майбутнє. В українській столиці стався теракт. Довкола панують хаос та анархія, на тлі яких люди шукають утілення власної справедливості. Відтак їх поглинає вир трагічного перетину приватних історій, де перед кожним постає ряд важливих питань. Чи існує межа між тероризмом і благими намірами? Чи здатні ми гуманно ставитись одне до одного та світу? Чи легко бути Богом?

Так розпочинається нова книга-антиутопія вінницького письменника Сергія Рибницького. Для промоції книги видавництво обрало нестандартний хід: у соцмережі була створена сторінка фейкового законопроекту, в якому йдеться про легалізацію смертної кари, права на зброю для кожного та інших скандально-радикальних рішень. Нашим завданням було простежити реакцію суспільства на цей нібито справжній законопроект (чи виробили українці імунітет до політичних маніпуляцій?) і лише згодом відкрити, що це вигаданий, проте напрочуд реалістичний художній світ антиутопії Сергія Рибницького, адже романні події відбуваються в сучасній Україні на тлі війни, що триває.

Цей соціальний експеримент розпочався в період передвиборних «перегонів». Назву роману тримали в таємниці аж до виходу книги. Під час презентації покажемо стрім з коментарями підписників сторінки у соцмережах, буктрейлер на книгу, а також подискутуємо про те, наскільки сучасні реалії перетинаються зі світом «Жовтого закону».

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 12.07.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Сергій Рибницький
  • - Віктор Крупка
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку