Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-knyzhky-serhiya-plokhiya-ubyvstvo-u-myunkheni-po-chervonomu-slidu-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Сергія Плохія «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду»

Презентація книжки Сергія Плохія «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду»

Книгарня «Є» та видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошують на презентацію українського перекладу книжки Сергія Плохія «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду».

Новий твір Сергія Плохія засновано на архівних матеріалах та протоколах суду. Він розповідає про одного із найвідоміших агентів КДБ, вбивцю Степана Бандери і Лева Ребета, Богдана Сташинського. Детально і вичерпано описано день, коли був убитий провідник ОУН, і слідство, що велося після події. Автор пропонує новий погляд на долю Сташинського, чия історія є головною у цьому творі. Це драма людини, яку держава змусила зрадити власну сім’ю, народ, навчила вбивати співвітчизників. Переконавши себе в тому, що служить вищій меті, Сташинський піднявся на вершину кілерської ієрархії, здобув визнання на найвищому рівні, але повстав проти держави, яка контролювала його протягом усього життя.

«Убивство у Мюнхені» – це класична розповідь про холодну війну, ретельно обґрунтована документами і майстерно викладена професором Плохієм. Тут є все – цигарковий дим, високі ставки, спеціальна зброя. Серед літератури про шпіонаж XX ст. ця книга має стояти на горішній полиці». Марк Ріблінг, автор «Church of Spies».

Сергій Плохій – професор історії і директор Українського наукового інституту Гарвардського університету, один із провідних фахівців з історії Східної Європи, входить до наукової ради Українського історичного журналу. Автор дев’яти книг, зокрема новаторського за підходом до історії України видання «Брама Європи», а також книжки «Остання імперія», відомої новою інтерпретацією останніх місяців життя Радянського Союзу. У 2018 році став лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка за книгу «Брама Європи».

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 28.02.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Микола Климчук
0
Поділитись
Отримай знижку