Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-knyzhky-nazara-rozlutskoho-notatnyk-mobilizovanoho-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книжки Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого» у Вінниці

Презентація книжки Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого» у Вінниці

Книгарня «Є» та видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Назара Розлуцького «Нотатник мобілізованого», що відбудеться 24 листопада. Початок – о 17:00.

Ця книга не про війну і не про солдатів, хоча і те й інше у ній присутнє. Це спроба, за словами автора, «...ретроспективно відтворити основні віхи свого перебування на фронті. Це спогади одного з тисяч рядових бійців української армії про те, як він жив, чим займався і про що думав під час своєї служби і війни. У них не дається критичних оцінок командуванню та керівництву, окрім безпосереднього командування, із яким я особисто знайомий. Тут немає аналізу тактичної і стратегічної ситуації, тактико-технічних показників зброї, розлогих описів бойових дій, загальноармійських особливостей служби. Натомість тут більше йдеться про побут нашої артбатареї, про стосунки бійців із місцевим населенням, командуванням та між собою, про різні випадки, що траплялися зі мною або побратимами, про собак і котів, які стали повноправними членами нашої бойової сім’ї. Однак навіть у такому контексті ці спогади не є повноцінною історією 6-ї батареї 2-го артилерійського дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади. Швидше це є історія моїх приватних вражень під час служби в армії і війни на Донбасі ― думаю, таке визначення для цієї книги буде найбільш оптимальним...».

Назар Розлуцький – історик, дослідник історії УПА та історії української діаспори, поет, прозаїк, в 2015-16 роках служив у 55-й окремій артилерійській бригаді, старший науковий співробітник Музею української діаспори. В Харкові презентуватиме свою нову книгу «Нотатник мобілізованого», в якій розповідає про власний досвід участі в російсько-українській війні.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 24.11.2018 17:00
Учасники: 1
  • - Назар Розлуцький
0
Поділитись
Отримай знижку