Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-knyhy-maksyma-gakha-prohulyuyuchys-pusteleyu-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація книги Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Вінниці

Презентація книги Максима Гаха «Прогулюючись пустелею» у Вінниці

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію книги Максима Гаха «Прогулючись пустелею», що відбудеться 16 травня. Початок – о 18:30. Учасники: Максим Гах. Модерує Сергій Рибницький.

Збірка оповідань Максима Гаха є найкращим підтвердженням того, що після тривалого перебування в тіні перекладної літератури нова українська проза все впевненіше заявляє про себе. Регістр звучання оповідань, що увійшли до збірки, найрізноманітніший: від спогадів про втрачену в какофонії дорослого життя музику дитинства до звіту про діяльність компанії, що керує людськими долями, від бредберівських марсіанських хронік у до болю знайомому вітчизняним читачам провінційному антуражі до тибетських демонів смерті на святі першого дзвоника.

Та попри концептуальне й сюжетне різноманіття, є одна тема, яка червоною ниткою проходить через усю збірку – тема переходу від звичного «тут і тепер» до трансцендентного «там». Саме ця ідея утворює той міцний фундамент, на який, подібно до теракотової вежі з однойменного оповідання, спирається ретельно вибудувана конструкція цієї часом напрочуд затишної, часом сповненої тривоги прози.

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 16.05.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Максим Гах
  • - Сергій Рибницький (модератор)
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 11.05.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%