Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-dokumentalnoho-filmu-krymchanka-kharytyna-pekarchuk-zhinka-voyin-v-armiyi-unr-u-vinnyts/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація документального фільму «Кримчанка Харитина Пекарчук: жінка-воїн в армії УНР» у Вінниці

Презентація документального фільму «Кримчанка Харитина Пекарчук: жінка-воїн в армії УНР» у Вінниці

Книгарня «Є», освітня платформа «Експертний Корпус» та Центр історії Вінниці запрошують на презентацію документального фільму «Кримчанка Харитина Пекарчук: жінка-воїн в армії УНР», що відбудеться 5 липня за участю творців фільму.

Харитина Пекарчук (уроджена Тіна Ізбіцька) – перша жінка, яка отримала українську державну нагороду в ХХ столітті. Етнічна полька, яка стала переконаною українкою, і кримчанка, яка зі зброєю в руках захищала незалежність Української Народної Республіки.

Документальний фільм присвячений маловивченій проблематиці участі жінок в Українській революції 1917-1921 рр. в лавах Армії УНР, розкриває питання активної участі жителів Кримського півострову у тих подіях та спростовує радянський міф про російський Крим.

У презентації і обговоренні візьмуть участь:

Тетяна Швидченко – координаторка історичних програм «Експертного Корпусу», співробітниця НДІ українознавства, кандидатка історичних наук;

Анастасія Сніжна – сценаристка фільму, координаторка подкастів «Експертного Корпусу»;

Мирослава Салій – солістка гурту «Правиця» та співзасновниця однойменної фольк-студії, фольклористка, голос Харитини Пекарчук.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 05.07.2018 18:30
Учасники: 4
  • - Тетяна Швидченко
  • - Анастасія Сніжна
  • - Мирослава Салій
  • - Олеся Коваль (модераторка)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку