Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/prezentatsiya-antolohiyi-ukrayinskykh-pysmennykiv-donbasu-poroda/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація антології українських письменників Донбасу «Порода»

Презентація антології українських письменників Донбасу «Порода»

Книгарня «Є» та видавництво «Легенда» запрошують на презентацію антології українських письменників Донбасу «Порода», яка відбудеться 14 листопада за участю Микити Григорова та Олексія Чупи.

До антології «Порода» увійшли твори українських письменників кінця ХХ – початку ХХI ст., жит­тя і творчість яких тісно пов’язані з Донбасом. Це автори родом з Донеччини й Луганщини; письменники, що тривалий час жили на Донбасі й віддали йому данину в своїй творчості або своєю творчістю в донецькій землі закорінені; нинішні донеччани, більшість із яких трагічного 2014-го змушена була переселитися до Києва, Харкова, Львова, Івано-Франківська та інших міст України, й лише кілька їх зосталося в Донецьку. Академік Іван Дзюба в передмові визначає, що метою цієї антології не в останню чергу є прагнення «кинути виклик уявленню про Донеччину (принаймні літературну) як заповідник совєтщини та «совковості»: показати альтернативу, змістову й естетичну, підкреслити її».

«Мабуть, така книга, як ця Антологія, мала б з’явитися раніше. Звісно, на хід подій вона б не вплинула, але допомогла б українській громадськості краще зрозуміти сутність і причини того, що відбувається на Донбасі, а ще – і це не менш важливо – побачити, як українське Слово і російське Слово в устах чес­них та відповідальних синів нашої країни звучать в унісон, коли йдеться про людську гідність і право на життя у свободі. В Україні» (Іван Дзюба).

Телeфон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 14.11.2017 18:30 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку