Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/perehlyad-filmu-zvorotnyj-bik-usoho-rezh-mila-turajlych-i-dyskusiya-khkh-stolittya-voyenni-skelety-v/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перегляд фільму «Зворотний бік усього» (реж. Міла Турайлич) і дискусія «ХХ століття: воєнні скелети в шафах Європи»

Перегляд фільму «Зворотний бік усього» (реж. Міла Турайлич) і дискусія «ХХ століття: воєнні скелети в шафах Європи»

Книгарня «Є», Подільський центр соціальних технологій та Мандрівний міжнародний фестиваль кіно про права людини Docudays UA за підтримки платформи Moving Docs запрошують на перегляд фільму «Зворотний бік усього» (реж. Міла Турайлич) і дискусію «ХХ століття: воєнні скелети в шафах Європи», що відбудеться 13 грудня за участю Катерини Калитко й Олени Гусейнової. Початок – о 18:00. Модератор – Олександр Вешелені.

У стрічці «Зворотний бік усього» режисерки Міла Турайлич оприявнює минуле однієї сербської родини й розглядає питання про обов’язок кожного покоління боротися за своє майбутнє. Коли режисерка починає інтимну розмову зі своєю матір’ю, політична лінія розколу, що проходить по їхньому дому, оприявнює сім’ю та країну, яку переслідує її історія.

Фільм супроводжуватиме дискусія письменниць Катерини Калитко й Олени Гусейнової «ХХ століття: воєнні скелети у шафах Європи».

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 13.12.2018 18:00
Учасники: 3
  • - Катерина Калитко
  • - Олена Гусейнова
  • - Олександр Вешелені (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку