Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/perehlyad-filmu-zvorotnyj-bik-usoho-i-dyskusiya-khkh-stolittya-voyenni-skelety-v-shafakh-evropy-u-vi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перегляд фільму «Зворотний бік усього» і дискусія «ХХ століття: воєнні скелети в шафах Європи» у Вінниці

Перегляд фільму «Зворотний бік усього» і дискусія «ХХ століття: воєнні скелети в шафах Європи» у Вінниці

Книгарня «Є» та ГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошує на перегляд фільмів «Діти териконів» (реж. Фредерік Брюннкель), «Гірчиця в садах» (реж. Пьотр Армяновський) та «Вихідний» (реж. Жанна Максименко-Довгич) в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю кіно про права людини Docudays UA. Захід відбудеться 14 грудня. Початок – о 18:00.

«Діти териконів» (реж. Фредерік Брюннкель, 2016, Франція, 52 хв)
Зворушливий фільм про втрату дитинства й дорослішання в злиденній громаді в Європі. П’ятнадцятирічний Лоік та його десятирічний брат Тео живуть у колишньому шахтарському містечку Ланс у Франції. В умовах бідності й безробіття Лоік покидає школу. У той час, коли вчителі намагаються повернути його інтерес до навчання, матір Лоіка Патрісія докладає всіх зусиль, аби вберегти родину. Ця стрічка показує як руйнівні наслідки бідності, так і надію, що її можна знайти навіть у найбільш неочікуваних місцях.

«Гірчиця в садах» (реж. Пьотр Армяновський, 2017, Україна, 37 хв)
Олена їде додому, в село на лінії фронту в «сірій зоні» Донецької області, де провела своє дитинство. У саду, щоб будяки не лізли до сусідів, її брат посадив гірчицю. Дівчина лягає в колючу траву і згадує, які великі й смачні були колись абрикоси, вишні, груші, черешні...

«Вихідний» (реж. Жанна Максименко-Довгич, 2017, Україна, 16 хв)
У південному українському місті люди вийшли відзначити важливе державне свято. Старі та нові символи, пошук ідентичності та можливість порозуміння між людьми, які, хоч і живуть на сусідніх вулицях, проте стають все далі й далі одне від одного... «Вихідний» – це портрет міста і, водночас, людей, які в ньому живуть. Це фільм про пошук ідентичності на тлі нової війни й тектонічних змін у країні і, як наслідок, у свідомості людей. Чи можна й далі жити, застрягши однією ногою в радянському минулому, а іншою – крокуючи в Європу?

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 14.12.2018 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 9%

Промокод діє до 11:00 23.09.2020

Промокод: YE9

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -9%