Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/perehlyad-filmiv-v-ramkakh-mizhnarodnoho-festyvalyu-docudays-ua-ty-b-rota-zakryj-kolir-fasadu-synij-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Перегляд фільмів в рамках Міжнародного фестивалю Docudays UA «Ти, б**, рота закрий», «Колір фасаду: синій» та «Без статусу. Україна»

Перегляд фільмів в рамках Міжнародного фестивалю Docudays UA «Ти, б**, рота закрий», «Колір фасаду: синій» та «Без статусу. Україна»

Книгарня «Є» та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на перегляд і обговорення фільмів:

  • «Ти, б**, рота закрий» (реж. Таїсія Кутузова, 26 хв., Україна, 2019),

  • «Колір фасаду: синій» (реж. Олексій Радинський, 22 хв., Україна, 2019)

  • «Без статусу. Україна» (реж. Дмитро Тяжлов, 35 хв., Україна, 2019) 

у п’ятницю, 13 грудня. Початок – о 18:00.

Сергій Чагаров з 15 років бореться з корупцією у рідному селі Гатне під Києвом. Його головна зброя – документ і журналістський текст. Під час однієї з сесій сільради депутат, звинувачений Сергієм у корупції, нападає та публічно погрожує активісту. Про цей випадок пишуть усі провідні ЗМІ України. Для них Сергій – герой. Для частини села – ганьба. Йому погрожують, радять не лізти у «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір'я вибухівку.

Флоріан Юр’єв – архітектор, художник, скрипковий майстер, теоретик і поет. На 90-му році життя йому доводиться опанувати ще одне, цілковито нове заняття. Щоб урятувати свій авторський архітектурний проект – київську «Летючу тарілку» – від перетворення на частину торговельного центру, Флоріан Юр’єв розпочинає кампанію проти свавілля столичних забудовників.

Російський громадський активіст Олексій живе в Україні без статусу вже чотири роки. Він тут через політичне переслідування. Незважаючи на тягарі життя без статусу, Олексій намагається працювати і бере участь у багатьох заходах проти агресії Росії в Україні. Нурхан, журналістка з Киргизстану, з весни 2018 року шукає притулку разом із трьома дітьми-підлітками. Команда «Без кордонів» допомагає їм у пошуках свободи і безпеки.

Вхiд вiльний

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 13.12.2019 18:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку