Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/mandrivnyj-kinofestyval-docudays-ua-pokaz-filmiv-spetsprohramy-docu-ukrayina/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів спецпрограми DOCU/Україна

Книгарня «Є» та ГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошують на перегляд і обговорення фільмів з програми DOCU/Україна «До скорого» (реж. Юлія Кочетова-Набожняк), «Живі й нескорені» (реж. Дарія Гірна), «Укриття» (реж. Анастасія Максимчук), що відбудеться 15 грудня в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

«До скорого» (реж. Юлія Кочетова-Набожняк; України; 2016; 35 хв)

«До скорого» – це мантра, освідчення і заповіт всім тим, хто чекає і тим, хто не дочекався. Командири перед військовими операціями заповнюють графу «заплановані втрати», але ця історія про те, чому ми з тобою живі. Автобіографія на двох, де війна – це не головне.

«Живі й нескорені» (реж. Дарія Гірна; Україна; 2016; 12 хв)

2016-й рік, Україною шириться декомунізація. На Львівщині, в самому серці Бандерівського краю, є місто Червоноград, яке прославилося як перше місто Радянського Союзу, де повалили пам'ятник Леніну. Проте навіть 26 років потому, тут тривають запеклі суперечки між прихильниками різних ідеологій. Перед нами полюси українського суспільства: хор російської общини «Жива пам’ять» та співоча чота націоналістів ОУН-УПА «Нескорені», яких об’єднує Червоноградський народний дім. Ця кінострічка – про глибинні, приховані процеси, які насправді криються за поваленням пам'ятників, і про те, як два паралельні світи перетинаються в Червоноградському народному домі.

«Укриття» (реж. Анастасія Максимчук; Україна; 2016; 20 хв)

Історія зоозахисника і доґхантера, які стикаються в невидимій війні за визначення поняття людяності в країні, де занадто часто громадяни змушені діяти замість уряду.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 15.12.2017 18:00 0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%