Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/mandrivnyj-kinofestyval-docudays-ua-pokaz-filmiv-spetsprohramy-docu-prava/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Мандрівний кінофестиваль Docudays UA. Показ фільмів спецпрограми DOCU/Права

Книгарня «Є» та ГО «Подільський центр соціальних технологій» запрошують на перегляд і обговорення фільмів «В іншому світі» (реж. Анна Бединська), «Моя донька Нора» (реж. Ясна Країновіч), «Intro» (реж. Юлія Панасенко) та «Домашні ігри» (реж. Аліса Коваленко), що відбудеться 11 грудня в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

«В іншому світі» (реж. Анна Бединська; Польща; 2016; 26 хв)

У 40-річної Касі двоє дітей-підлітків, щасливий шлюб, її кохає чоловік. Вона жінка середнього класу з високим рівнем освіти, обімає посаду менеджера. Її життя чудово організоване, вона досягає успіху у будь-якій справі. Одного дня її спокійне та досконале життя руйнує новина про те, що вона вагітна дитиною з синдромом Дауна. У цей момент вона може вирішити: народити або зробити аборт. Але їй не подобається жодне з цих рішень. Кожне з них призведе до драматичних наслідків і травм. Камера стежить за нею протягом більш ніж шести місяців, документуючи її душевний стан та емоції. Аж до останньої сцени фільму – пологів.

«Моя донька Нора» (реж. Ясна Країновіч; Бельгія, Франція; 2016; 16 хв)

Нора, донька Саміри, поїхала до Сирії у травні 2013 року. Відтоді мати заглядає під кожен камінь, намагаючись її знайти. Цей фільм – лист, який Саміра написала Норі. Він спостерігає за Самірою, поки та бореться, щоб не дозволити іншим молодим людям поїхати, поки прямує до кордону із Сирією. Камера спостерігає за болісним повсякденням, у якому вона розривається між надією і страхом втратити доньку на війні.

«Intro» (реж. Юлія Панасенко; Росія; 2016; 30 хв)

Фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Уся їхня сім’я мешкає у тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата і сестри кращого дитинства, ніж було у неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості і обставини проти тебе?

«Домашні ігри» (реж. Аліса Коваленко; Великобританія, Україна, Франція; 2017 ; 17 хв)

Після смерті сина Юлія наче застигла. Вона не може з цим впоратись. Але вона вірить, що зустрінеться з тим, кого колись втратила.

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.

Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 11.12.2017 18:00 0
Поділитись