Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/lektsiya-dyskusiya-tayemnytsi-kokhannya-yak-my-obyrayemo-partnera-psykholohyni-yuliyi-korotsinskoyi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Лекція-дискусія «Таємниці кохання: як ми обираємо партнера?» психологині Юлії Короцінської

Лекція-дискусія «Таємниці кохання: як ми обираємо партнера?» психологині Юлії Короцінської

Напередодні Дня всіх закоханих Книгарня «Є»  та психологиня Юлія Короцінська запрошують на лекцію-дискусію «Таємниці кохання: як ми обираємо партнера?», присвячену питанням вибору партнера та стосунків. Захід відбудеться 12 лютого. Початок  –  о 18:00.

Таємниці кохання: як ми обираємо партнера? Здавалося б, з коханням усе просто – зустрів «свою» людину, закохався і живеш довго та щасливо. Та чому одні люди не можуть все життя знайти свою «половинку», а інші закохуються майже щодня? Чому безмежне кохання сьогодні – може перерости у ворожість завтра? Чому ми обираємо схожих партнерів? Або ж тих людей, стосунки з якими змушують нас страждати? Чи можна назвати любов жорстокою? Що вирішальне у виборі партнера: біологія чи сімейні моделі, закарбовані з дитинства? З усіма перерахованими питаннями ми і спробуємо розібратися на нашій лекції-дискусії з психологинею Юлією Короцінською 12 лютого о 18:00.

Лекція буде особливо корисною для: - тих, хто цікавиться темою психології стосунків; - тих, кому «розбивали» серце і хто сам «розбивав» серця; - тих, хто хоче «розірвати» коло невдалих історій кохання у власному житті; - тих, для кого важливо зберегти стосунки; - тих, хто прагне до здорових стосунків.

P.S. Візьміть зі собою гарний настрій та улюблену книгу (казку, фільм) про кохання!

Вхiд вiльний

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 12.02.2020 18:00 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку