Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/kosmichna-opera-ta-lavkraftianskyj-zhakh-prezentatsiya-romanu-zako-ot-nevymovni-kulty-volodymyra-kuz/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Космічна опера та лавкрафтіанський жах». Презентація роману «Закоłот: Невимовні культи» Володимира Кузнєцова у Вінниці

«Космічна опера та лавкрафтіанський жах». Презентація роману «Закоłот: Невимовні культи» Володимира Кузнєцова у Вінниці

Книгарня «Є» та «Видавництво Жупанського» запрошують на презентацію  роману Володимира Кузнєцова «Закоłот: Невимовні культи», що відбудеться 9 лютого. Початок – о 18:30. Модератор – Влад Сорд.

Говоритимемо про поєднання жахів, наукової фантастики, ґрімдарку та космічної опери, про те, чому таке сполучення, і що це взагалі за жанри та чим вони дихають сьогодні в світовій літературі.

Лавкрафтіанський міт, створений більше ста років тому й досі не втратив актуальність та популярність. Ба більше – цей похмурий та безпросвітний всесвіт розширився, втягнувши в свої тенета цілу купу мистецьких форм та жанрів. Зокрема, ґрімдарк. Ґрімдарк – особлива форма фантастики та фентезі, що фокусується на надмірно похмурих світах та сюжетах, яка набула найбільшої популярності завдяки всесвітам Warhammer Fantasy та Warhammer 40000. В чому принципова різниця між цим жанром та класичною НФ та високим фентезі, до чого тут Лавкрафт і чи є жанр актуальним сьогодні? Про це та більше поговоримо на презентації.

Володимир Кузнєцов – письменник, літературознавець та геймдизайнер.  зі сходу України, невеличкого містечка Сіверодонецьк Луганської області. У 16 років він пережив травму очей, яка майже коштувала йому зору, в 2014-му його рідне місто декілька місяців перебувало в окупації, під час якої ворог обстрілював житлові будинки, викрадав людей та вчиняв розбірки зі стріляниною просто на вулицях. Сіверодонецьк було звільнено українською армією 22 червня 2014-го. Ці дві події автор вважає визначними в своїй долі,  такими що сформували його творчість та характер.

Його новий роман «Закоłот: Невимовні культи», що вийшов у Видавництві Жупанського в січні цього року, створений на перетині наукової фантастики, космічної опери та лавкрафтіанських жахів. Це – книга-головоломка, пазл, який кожен читач може складати як йому заманеться – і від того отримувати свій власний досвід та інсайт.

Влад Сорд – ветеран, видавець, поет та письменник, творчі проекти якого орбітують навколо химерної літератури: непередбачуваної, похмурої, жорсткої, місцями сюрреалістичної.

Вхiд вiльний

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 09.02.2020 18:30
Учасники: 2
  • - Кузнєцов Володимир
  • - Влад Сорд (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку