Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/klub-antyutopleni-obhovorennya-romanu-margaret-etvud-opovid-sluzhnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Клуб «АнтиУтоплені». Обговорення роману Марґарет Етвуд «Оповідь служниці»

Клуб «АнтиУтоплені». Обговорення роману Марґарет Етвуд «Оповідь служниці»

Книгарня «Є» запрошує на обговорення роману Марґарет Етвуд «Оповідь служниці» в рамках літературного клубу «АнтиУтоплені».

Світ, у якому ми живемо, дедалі частіше нагадує не то постапокаліпсис, не то кіберпанк, не то «чорне дзеркало». Надшвидкий розвиток технологій часто заводить нас у пастку нового тоталітаризму, який вигулькує в різних куточках світу і нашого власного життєвого простору. Чи не тому за останні роки так стрімко зросла популярність антиутопій, особливо тих, які упродовж ХХ століття пророкували суспільні трансформації та катаклізми майбутнього з неймовірною точністю. Страх, пересторога, антидот – усе це можна сказати про найкращі зразки дистопій. Літературний клуб «АнтиУтоплені» збирає усіх фанатів соціальної фантастики та суміжних жанрів, з яких уже чимало перекладено в Україні і навіть належать перу українських письменників.

Перша зустріч буде присвячена твору, що спричинив торік серіальну сенсацію і відомий у читацькому світі ще з кінця 80-х – роману Букерівської лауреатки Марґарет Етвуд «Оповідь служниці». Причин нової хвилі популярності цього тексту чимало, однак головна з них – очевидний наступ мізогінії та агресивної патріархальності у США та інших наддержавах.

За сюжетом роману у віддалено схожій на Сполучені Штати Республіці Гілеад повноцінні права мають лише Командори та їхні Дружини, у яких є право вибирати коханок для своїх чоловіків. Мета – народження дітей. До цього здатна тільки кожна сота жінка в Гілеаді. Їх, Служниць, збирають по всій країні, а потім вони проходять курс підготовки, аби бути гідними виносити дитя офіцера. Одна зі Служниць – Джун. Колись вона мала коханого чоловіка і доньку. А тепер сенс її життя – підкорятися законам Гілеаду… Проте Джун не така, як усі. Жінка розуміє, що відбувається, вона хоче втекти і ще здатна любити…

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 08.02.2018 18:00
Учасники: 1
  • - Модератор – Олександр Вешелені
0
Поділитись
Отримай знижку