Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/goror-prezentatsiya-zbirky-dotyk-zachayenoho-zhakhu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Горор-презентація збірки «Дотик зачаєного жаху»

Горор-презентація збірки «Дотик зачаєного жаху»

Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» і видавництво «Електрокнига» запрошують на вже традиційну напередодні Геловіну презентацію збірки моторошних оповідань «Дотик зачаєного жаху».

Минулоріч на Геловін у Вінниці було презентовано збірку «Ігри з темрявою», до якої увійшли п’ятнадцять кращих оповідань літературного конкурсу від журналу «Стос». Цього року новий конкурс і нова збірка – «Дотик зачаєного жаху», укладена з двадцяти двох горор-оповідань українських та закордонних майстрів жаху й представлена на Франкфуртському книжковому ярмарку-2017.

Поза сумнівом, ця книга не дасть читачеві стулити повіки, доки не буде перегорнута остання сторінка. Історії, в котрих зачаївся справжній, незбагненний жах, від вельми цікавих і перспективних українських авторів – переможців конкурсу «Зачаєний жах» літературно-мистецького журналу «Стос». А на завершення – приємний бонус для поціновувачів химерної прози: оповідання «Зворотний потік» знаного азербайджанського прозаїка Вагіфа Султанли, новела «Лінбер» ізраїльської письменниці Галіт Дахан Карлібах та «Ляльковий театр» від засновниці «ЛітМайданчика» Вікторії Михайлової.

«Ця неординарна збірка для тих, хто в глибині безодні здатен побачити зблиск небезпечних очей, а в телефонній слухавці почути потойбічний хрип двійника. Хто перед тим, як увімкнути світло, уявляє тінь біля вікна, а в далекому відлунні чує голоси неземних істот» (Ірен Роздобудько).

Телeфон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 30.10.2017 18:30
Учасники: 4
  • - Влад Сорда
  • - Артур Закордонець
  • - Сергій Рибницький
  • - Вікторія Гранецька
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку