Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/dytyacha-sereda-dlya-ditej-9-12-rokiv-interaktyvna-zustrich-quot-mandrivka-u-vsesvit-stivena-gokinga/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дитяча середа для дітей 9-12 років. Інтерактивна зустріч "Мандрівка у всесвіт Стівена Гокінґа"

Дитяча середа для дітей 9-12 років. Інтерактивна зустріч "Мандрівка у всесвіт Стівена Гокінґа"

Книгарня "Є" і табір IT-Scouts запрошують дітей віком від 9 до 12 років на "Дитячу середу" на тему: "Мандрівка у всесвіт Стівена Гокінґа".

Стівен Гокінґ – одна з найвидатніших постатей нового тисячоліття! Він зумів розкрити безліч таємниць нашого всесвіту, пояснити досі незрозумілі фізичні явища та змоделювати перші миті народження космосу. Разом зі своєю донькою Люсі він створив неймовірно цікаву серію книжок про дослідника Джорджа (український переклад книжок вийшов у "Видавництві Старого Лева"). На зустрічі-знайомстві дітлахи дізнаються, чому не варто стрибати на кометі, коли вона мчить крізь космічний простір, що таке чорні дірки, чи пощастить нам колись познайомитися з прибульцями, які зоряні системи називають потрійними, що таке адронний колайдер та інші найцікавіші загадки Всесвіту. Це не лише захоплива історія про дружбу, космічні мандри та шкільні перипетії, а й неймовірна оповідь про те, як влаштований світ, у якому ми живемо.

Телефон: (0432) 52 93 41.
Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик "Український тиждень".

Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 16.08.2017 16:30 0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку