Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/dyskusiya-na-shlyakhu-do-pomisnoyi-tserkvy-v-ukrayini-za-uchastyu-kyryla-govoruna/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Дискусія «На шляху до помісної церкви в Україні» за участю Кирила Говоруна

Дискусія «На шляху до помісної церкви в Україні» за участю Кирила Говоруна

Книгарня «Є», Культурний центр Петра Могили і видавництво «Дух і літера» запрошують на розмову-дискусію «На шляху до помісної церкви в Україні» за участю Кирила Говоруна.

Україна – болючий вузол глобального християнства. Через розкол між Православними церквами та війну на Південному Сході держави, а також високу релігійність українців тут не знижується міжконфесійна напруженість. Водночас це створює нові можливості для різних релігійних традицій. Православні, наприклад, мають нагоду відчути, що означає вийти з тіні імперій. Католики східного та західного обрядів опрацьовують нові моделі взаємин зі східним християнством. Протестанти наново осмислюють досвід Реформації, яка в Україні виявляється не чужою для всіх традицій.

У розмові з Кирилом Говоруном можна буде осмислити сучасний стан християнства в Україні на шляху до помісної православної церкви, якої прагнуть самі віряни. Автор книжки «Мета-еклезіологія: хроніки самоусвідомлення Церкви» намагається вловити в потоці церковної свідомості константи та перемінні й окреслити лінію розмежування між суб’єктом та об’єктом церковного самопізнання, сприяти різним християнським традиціям в Україні краще усвідомити, що означає бути Церквою, і знаходити краще порозуміння із християнами інших традицій.

Кирило Говорун – архімандрит, PhD, кандидат богослов’я, старший викладач Стокгольмської школи теології, науковий співпрацівник Колумбійського університету (США), публіцист.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 27.05.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Кирило Говорун
  • - Модератор – Назарій Давидовський
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10% на ВСЕ

Діє до 11:00 27.10.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 10%