Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/dyskusiya-komu-nalezhyt-miskyj-prostir-vinnytsya-v-ramkakh-mandrivnoho-kinofestyvalyu-docudays-ua/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Дискусія «Кому належить міський простір: Вінниця» в рамках Мандрівного кінофестивалю Docudays UA.

Книгарня «Є» та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на дискусію «Кому належить міський простір: Вінниця», що відбудеться 5 грудня в рамках перегляду фільмів «Історія зимового саду» (реж. Семен Мозговий) та «Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр “Емек”».

Цього року до кінопрограми Мандрівного Docudays UA входить фільм «Audience Emancipated: Боротьба за кінотеатр «Емек». Історія стамбульських протестів – це не лише боротьба за культове, важливе для жителів місце. Ці протести в широкому розумінні були політичними, адже порушили питання: кому належить міський простір. Фільм наштовхнув організаторів на те, аби дослідити, як розвиваються публічні простори в містах України та хто впливає на зміни в них. Учасники дискусії звернуться до вінницького контексту, адже Вінниця, попри свої лідерські позиції у розвитку міської інфраструктури, має досить серйозні проблеми з розумінням образу та функцій публічних просторів. У місті досі існує безліч закинутих об’єктів на зразок кінотеатру «Росія», а також територій і парків, призначення яких недостатньо проговорено містянами та муніципалітетом.

Активне й творче переосмислення таких точок на мапі Вінниці дасть змогу уникнути подальших конфліктів довкола комерціалізації цих просторів і нагнітання протестних настроїв в контексті розбудови міста.

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89 05.12.2017 18:00
Учасники: 1
  • - Олександр Вешелені
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку