Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/cheskyj-chas-iz-marekom-sechkarzhem-perehlyad-i-obhovorennya-filmu-gromadyanyn-gavel/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Чеський час із Мареком Сечкаржем. Перегляд і обговорення фільму «Громадянин Гавел»

Книгарня «Є» та Чеський центр у Києві запрошують на перегляд і обговорення фільму «Громадянин Гавел» в рамках спільного проекту «Чеський час з Мареком Сечкаржем», що відбудеться 17 жовтня. Початок — о 18.00.

Хто сказав, що понеділок важкий день? Чеський центр у Києві та Книгарня “Є” продовжують наповнювати Вінницю цікавими подіями. У рамках акції «Носії мови в Україні» до Вінниці завітав Марек Сечкарж, який є не лише лектором Чеського центру у Києві, а й прекрасним перекладачем, літературним редактором та журналістом. Багато років він працював редактором щомісячника Host, співпрацює з інтернет-виданням Eurozine та англомовним Visegr?d Insight. Марек не зміг залишитися осторонь культурних активностей Вінниці, саме тому виник проект «Чеський час з Мареком Сечкаржем», який буде наповнений показами фільмів, дискусіями та різноманітними лекціями.

Перша зустріч буде присвячена 80-річчю з дня народження видатного драматурга та першого президента незалежної Чехії Вацлава Гавела. Відвідувачі зможуть переглянути документальний фільм «Громадянин Гавел» Павла Коутецького й Мірослава Янека, змонтований з унікальних матеріалів. Фільм перенесе вас за лаштунки політичних та особистих драм Вацлава Гавела в роки його президентства. Ви побачите його хвилювання протягом перших виборів чеського президента і труднощі під час тренувань президентської промови. Камера за ним стежить і в моменти, коли він сердиться та лається через погано пошиті сорочки. У фільмі також будуть нарешті розкриті деякі давні таємниці чеської політики: скільки бехеровки вип’є Земан перед важливими переговорами, як вдалося Вацлаву Клаусові потрапити до джазового клубу та хто посадив Жака Ширака поруч з першою леді.

Фільм демонструватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Адреса книгарні «Є»: вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41

Вхід вільний. Медіапартнер заходу – тижневик «Український тиждень».

17.10.2016 18:00 0
Поділитись

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 17.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%