Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/bezodnya-prezentatsiya-zbirky-vijskovykh-opovidan-vlada-sorda/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Безодня»: презентація збірки військових оповідань Влада Сорда

«Безодня»: презентація збірки військових оповідань Влада Сорда

Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію першої прозової книги відомого поета Влада Сорда під назвою «Безодня». Захід відбудеться 24 вересня. Початок – о 18:30. Модераторка – Вікторія Гранецька.

«Безодня» — це збірка неймовірних і водночас на диво чесних історій, привезених автором з війни, побаченої на власні очі й прожитої впродовж чотирьох років у польових окопах, на закинутій шахті, у лісах, що повсякчас прострілюються. Тут немає героїзації «своїх» чи демонізації «чужих», це просто війна, котра випала на долю нашому поколінню. А війна не добирає слів та не шкодує куль, війна триває, як і кожна з цих історій, що, проростаючи з реальності, набувають химерних метафізичних сенсів у подобі Чорного Бога й первісного жаху, який завжди чатує на нас поза межами часу й простору.

Влад Сорд — вінницький поет, прозаїк та ветеран бойових дій, який з перших днів війни чотири роки поспіль захищав Україну на східному кордоні під позивним «Змій». За походженням на чверть норвежець — з дитинства носить довге волосся як данину предкам-вікінгам. Автор поетичних книг «Трансгрес(і)я», «+++» («Три плюси») та збірки військово-містичних оповідань «Безодня», фіналіст Міжнародної літературної премії ім. О. Ульяненка, співзасновник і художній редактор видавництва «Дім Химер».

Вхід вільний.


Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 24.09.2019 18:30
Учасники: 2
  • - Влад Сорд
  • - Вікторія Гранецька (модераторка)
0
Поділитись

Тільки зараз!

Знижка -25% на ВСЕ

Промокод діє до 15:00 26.10.2020

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту

Отримай знижку 25%