Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/vinnytsja/avtorska-zustrich-z-markiyanom-kamyshem-u-vinnytsi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Авторська зустріч з Маркіяном Камишем у Вінниці

Авторська зустріч з Маркіяном Камишем у Вінниці

Книгарня «Є» та видавництво «Нора-Друк» запрошують на зустріч з автором повісті «Чормет» та інших книжок про Чорнобильську зону Маркіяном Камишем, що відбудеться 20 листопада. Початок – о 18:00. Модератор – Олександр Вешелені.

«Чормет» – повість про людей, які живуть біля кордону Зони відчуження і збирають металобрухт. Про суворих і п’яних чоловіків з металевими зубами і монохромними тату на руках, які здають в брухт-прийомки авіабомби вермахту в мішках та поцуплені в сусідів металеві огорожі, аби обміняти їх на денатурат. Це історія про людей, які мріють здати на метал все навколо них, навіть ядро Землі.

Маркіян Камиш – український письменник, один з найвідоміших українських «сталкерів» Чорнобильської зони відчуження. Сім років він нелегально вивчає Зону відчуження. Його дебютний роман «Оформляндія або прогулянка в Зону» про чорнобильське сталкерство перекладений французькою. «Приголомшлива книга», – саме так охарактеризував «Оформляндію» культовий паризький часопис Le Nouvel Observateur.

Вхід вільний.

Адреса: Вінниця, Вул. Соборна, 89 20.11.2018 18:00
Учасники: 2
  • - Маркіян Камиш
  • - Олександр Вешелені (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку