Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/tvorcha-zustrich-z-natalkoyu-mykhno-ta-prezentatsiya-knyh-zvilnennya-ta-syla-dukhu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Творча зустріч з Наталкою Михно та презентація книг «Звільнення» та «Сила духу»

Книгарня «Є» та видавництво «Джура» запрошують на творчу зустріч з Наталкою Михно та презентацію книг «Звільнення» та «Сила духу».

«Сила духу» – книга про людяність та духовність. Події кількох сюжетних ліній, які відбуваються у різні періоди, а це час правління князя Василька Теребовельського, пік розквіту Радянського Союзу, майдани, починаючи студентськими голодуваннями у 90-х і до Майдану 2013, згодом складають одну довершену картину, ідея якої – сила любити й бути вірним (коханим та Україні). Авторка сподівається, що ця книга приведе читача до усвідомлення того, що в українському світі тільки тоді буде гармонія, коли в його серці назавжди запанує любов до України.

У «Звільненні» авторка торкається гострої проблеми людської самотності, подаючи її глибокою психологічною проникливістю та високою повагою до істини. Письменниця, провівши своїх героїв через буденні проблеми, що є нагальними для українського суспільства XXI століття, із притаманною їй художньою майстерністю бере за основу «філософію серця» Григорія Сковороди та сміливо вказує на шлях до звільнення від цих проблем.

У 2005 році Наталка Михно видала першу книгу «Марево духу», в якій поряд з історією справжнього кохання описує древню історію Теребовлі. Друга книга виходить у видавництві «Джура» в 2008 році під назвою «Аристократи духу». Того ж року разом із своїм чоловіком Володимиром виїздить у знищене дощенту у 1950-их роках загонами НКВС село Знесіння, поселяється там жити серед лісу і озер, виритих на місці знищеного села, у екологічно чистому дерев’яному будинку, збудованому руками свого чоловіка. Тут вона пише третю книгу трилогії «Сила духу». 2009 року Наталка Михно видає свою четверту книгу — «Звільнення».

Вхід вільний.
Медіапартнер заходу – тижневик “Український тиждень”.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 05.12.2017 18:00
Учасники: 2
  • - Юрій Матевощук
  • - Наталка Михно
0
Поділитись
Отримай знижку