Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/tvorcha-zustrich-pysmennykiv-laureativ-konkursu-koronatsiya-slova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Творча зустріч письменників – лауреатів конкурсу «Коронація слова»

Книгарня  «Є» та видавництво  «Нора-Друк» спільно з літературним конкурсом «Коронація слова» запрошують Вас  на творчу зустріч письменників Вікторії Горбунової та Вікторії Гранецької, яка відбудеться 6 жовтня.Початок – о 18:00.



Вікторія Горбунова (Житомир), отримала диплом «Вибір видавців» 2010 року за роман «Мрія про маленьке життя», кандидат психологічних наук, доцент, викладач кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, має власну консультативну практику, продовжує навчатися психотерапії та консультуванню в рамках українських та міжнародних програм, веде бізнес-тренінги та тренінги особистісного зростання, фахово займається проблемами психології командотворення.



«Надра банку» – це книга про професійну деформацію особистості. Cлужбовий роман розвивається на тлі взаємин співробітників великої корпорації – комерційного банку, світу, де гроші змагаються з почуттями...Книга про те, як професія впливає на характер, мрії, прагнення людей, як змінюються їхні долі, ролі, І, звичайно, це – історія кохання.



Вікторія Гранецька  (Вінниця), веде подвійне життя – вдень працює з програмою 1С в офісному кріслі, а вночі – чаклує в текстовому редакторі над рукописом нової книжки. І часто згадує іспанського письменника Карлоса Руїса Сафона, який у своєму романі «Тінь вітру» розповідає про таємну бібліотеку, де зберігаються всі ненаписані книжки всіх на світі письменників.



Роман-переможець «Мантра-омана» розкриває історію  дівчини Єви, що пішла проти власної природи та зробила все, щоб стати закінченим стервом. Вдень вона живе для власного задоволення, а вночі поринає у світ химерних марень. Місце зустрічі з незнайомцем, якого вона зве Ловцем Снів – це дах хмарочосу. І одного разу його запрошення стрибнути вниз подіяло. Єва повертається додому, але це вже не вона, а її привид.



***

Адреса книгарні «Є»:

вул. Валова, 7-9.





Вхід вільний.

Медіапартнер заходу — тижневик «Український тиждень».
06.10.2011 18:00 0
Поділитись
Отримай знижку