Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/ternopoleznavchi-zustrichi-z-istorykom-volodymyrom-okarynskym-ternopil-478-narodzhennya-smert-i-pere/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Тернополезнавчі зустрічі з істориком Володимиром Окаринським «Тернопіль-478. Народження, смерть і переродження, або чому Тернопіль таки місто?»

Тернополезнавчі зустрічі з істориком Володимиром Окаринським «Тернопіль-478. Народження, смерть і переродження, або чому Тернопіль таки місто?»

Книгарня «Є» та запрошує на тернополезнавчу зустріч «Тернопіль-478. Народження, смерть і переродження, або чому Тернопіль таки місто?» за участю історика, автора книги «Тернопіль: місто, люди, історія» Володимира Окаринського.

Головні факти, які показують, яким чином Тернопіль залишився містом і є тим, чим є. Адже, куди вельможніші й давні міста занепали. І те, що Тернопіль, попри всі трансформації, таки місто й не найостанніше, а для багатьох ще й улюблене (бо нема на то ради), значною мірою випадково. Замість посипати голову попелом відзначмо живучість нашого старенького міста, і його здатність мінятися досить радикально. Хоч і не завжди привабливо, як постарші люди хочуть виглядати приміром хіпстерово, а виглядають … своєрідно. Спробуємо виділити ключові моменти, біфуркаційні точки, чи як там назвати ті збіги обставин, які призвели до саме такого розвитку Тернополя, коли він не переставав бути містом і навіть піднімався за своїм статусом, а не навпаки. Отже, свого роду літопис міськості (городянськості) міста: від укріпленого поселення – торгово-ремісницького містечка – повітового центра – тимчасової столиці – обласного центру і т.д.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 16.04.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир Окаринський
  • - Модератор – Юрій Матевощук
0
Поділитись

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%