Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/ternopoleznavchi-zustrichi-z-istorykom-volodymyrom-okarynskym-lektsiya-nauka-ne-bez-buka-v-misti-t-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Тернополезнавчі зустрічі з істориком Володимиром Окаринським. Лекція «Наука (не) без бука в місті Т.»

Тернополезнавчі зустрічі з істориком Володимиром Окаринським. Лекція «Наука (не) без бука в місті Т.»

Книгарня «Є» запрошує на лекцію «Наука (не) без бука в місті Т.?» за участю історика, автора книги «Тернопіль: місто, люди, історія» Володимира Окаринського. Захід відбудеться 4 жовтня. Початок – о 18:30. Модератор – Юрій Матевощук.

Чи будо наукове життя в Те(а)рнополі? Чи завжди він був тільки заґумінком, з якого тікали до Львова, Відня чи ще далі? Чи може він був тихою гаванню, де вчені люди могли усамітнитися, віддавшись науковим дослідженням? Можливо, тут епізодично бували ґенії науки. Або їх сюди закидала доля на довше. І чи були умови для праці таких людей в торгово-ремісничому, напіваграрному ect місті? Чи діяли в місті Т. інституції, при котрих могло розвивалися наукове життя? А може, тут визрівали гіпотези, теорії, наукові ідеї? Проживали люди, які цікавилися наукою, передплачували наукові видання, популяризували наукові знання, створювали гуртки і товариства? Які науки цікавили людей Тернополя у часи, коли місто ще було Тарнополем?

Вчені, наукові школи, видання, відкриття, винаходи... Чи пов'язано це з нашим містом, чи це тільки уявлена «реальність», мрії про нездІйснене і нездійснЕнне?

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 04.10.2018 18:30
Учасники: 2
  • - Володимир Окаринський
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку