Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/tayemnychyj-svit-bernara-verbera-zustrich-z-perekladachkoyu-knyh-solomiyeyu-martynovych-ta-redaktork/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Таємничий світ Бернара Вербера»: зустріч з перекладачкою книг Соломією Мартинович та редакторкою Анастасією Левковою

«Таємничий світ Бернара Вербера»: зустріч з перекладачкою книг Соломією Мартинович та редакторкою Анастасією Левковою

Книгарня «Є» та видавництво «Terra Incognita» запрошують на зустріч з перекладачкою книг Соломією Мартинович та редакторкою Анастасією Левковою «Таємничий світ Бернара Вербера». Захід відбудеться 29 червня. Початок — о 17:00.

Ви є не тим, ким себе вважаєте. Але чи вдасться вам згадати, ким ви є насправді? Йдеться не про короткотривалу чи довготривалу пам’ять, а про пам’ять глибоку... Навіть дуже глибоку. Разом ми спробуємо докопатись до таємниць, схованих у глибинах вашої свідомості.

З нагоди виходу двох нових романів "Скриня Пандори" і "Зоряний метелик" запрошуємо помандрувати світом Бернара Вербера разом із перекладачкою Соломією Мартинович і редакторкою Анастасією Левковою.

Бернар Вербер — популярний сучасний французький письменник і філософ. Майже всі книги Бернара Вербера представляють собою захоплюючу суміш фантастики, психології та філософії. Завдяки цьому вони не тільки розважають цікавими сюжетами, але і змушують задуматися над тими чи іншими проблемами. Купити книги Бернара Вербера варто всім поціновувачам якісної і захоплюючої сучасної літератури.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 29.06.2019 17:00
Учасники: 3
  • - Соломія Мартинович
  • - Анастасія Левкова
  • - Юрій Матевощук (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку