Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/spomyny-babtsi-kavunykhy-prezentatsiya-p-yatoho-tomu-istorychnoho-proektu-tarasa-tsyklynyaka-dytynst/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
«Спомини бабці Кавунихи»: презентація  п’ятого тому історичного проекту Тараса Циклиняка «Дитинство Тернополя»

«Спомини бабці Кавунихи»: презентація п’ятого тому історичного проекту Тараса Циклиняка «Дитинство Тернополя»

Книгарня «Є» запрошує на презентацію п’ятого тому «Спомини бабці Кавунихи» Тараса Циклиняка, яка відбудеться 25 листопада в рамках історичного проекту «Дитинство Тернополя». Початок – о 19:00. Модератор – Юрій Матевощук.

Нова книжка «Спомини бабці Кавунихи» містить кілька інтерв'ю із знаною тернопільською краєзнавицею Любомирою Бойцун про давній Тернопіль. Окрім спогадів книга містить дані про тернопільські підземелля.

Він знає Тернопіль таким, яким не бачить його жоден корінний тернополянин. Він відкриває гостям місто через історії мешканців. Його екскурсійні маршрути пролягали через покинуті будинки, кладовища і Богом забуті дворики. Він знає, як жилося охоронцю кладовища, хто першим у місті почав поливати вулиці і в якому з будинків відбувається щось містичне. Він – це дослідник, краєзнавець та екскурсовод Тарас Циклиняк.

Проект «Дитинство Тернополя» – це результат 10-річної праці краєзнавчих розвідок про Тернопіль, яка втілена у відео та книгах. Краєзнавча хроніка про радянський Тернопіль, а також це розповідь про життя дітлахів, яким вони сприймали світ, яким вони сприймали Тернопіль, розбитий війною, розповіді про українців євреїв та поляків, які жили у місті з XVI по XX століття

Вхід вільний

Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 5-9 25.11.2019 19:00
Учасники: 2
  • - Тарас Циклиняк
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%