Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/roman-z-istoriyeyu-tvorcha-zustrich-z-pysmennykamy-irynoyu-danevskoyu-yuriyem-kamayevym-ta-serhiyem-/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Роман з історією: Творча зустріч з письменниками Іриною Даневською, Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком

Роман з історією: Творча зустріч з письменниками Іриною Даневською, Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком

Книгарня «Є» запрошує на творчу зустріч з письменниками Іриною Даневською, Юрієм Камаєвим та Сергієм Синюком «Роман з історією». Захід відбудеться 28 вересня за участі авторів. Початок – о 18.30. Модератор – Юрій Матевощук.

Впродовж тривалого часу в українській літературі жанр історичного роману користується великою популярністю серед прихильників та читачів. Під час творчої зустрічі з письменниками Іриною Даневською, авторкою книг «Німецький принц Богуслав Радзивіл» та  «Генерал короля Богуслав Радзивіл», Юрієм Камаєвим, автором книги «Мед з дікалоном» та Сергієм Синюком, автором книги «Обруч» ми наочно розглянемо специфіку та традицію жанру історичного роману.

Ірина Даневська – українська письменниця, авторка історичних романів.

Юрій Камаєв – народився 1970 року у місті Кременці, де і проживає тепер. За освітою математик, закінчив Санкт-Петербурзький університет. Дебютував у альманасі Гоголівської Академії «Digital-Романтизм». Автор збірки оповідань «Мед з дікалоном» (2009) та співавтор роману «Стовп самодержавства» (разом з Владиславом Івченком).

Сергій Синюк – український прозаїк, поет, літературознавець, краєзнавець, журналіст.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 28.09.2018 18:30
Учасники: 4
  • - Ірина Даневська
  • - Юрій Камаєв
  • - Сергій Синюк
  • - Юрій Матевощук (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку