Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/proekt-mandry-lodovyky-pusteli-ta-55-krayin-oleha-koshly/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Проект «Мандри»: Льодовики, пустелі та 55 країн Олега Кошли

Проект «Мандри»: Льодовики, пустелі та 55 країн Олега Кошли

Книгарня «Є» запрошує на тематичну лекцію про лайфхаки, способи зручних та дешевих подорожей «Льодовики, пустелі та 55 країн Олега Кошли» в рамках проекту «Мандри», яка відбудеться 17 березня. Початок – о 18.30.

Для мандрівок за кордон потрібна велика сума грошей? Цей стереотип своїм прикладом ламає тернополянин Олег Кошла. За майже 7 років йому вдалося побувати у 55 країнах, крайніми з яких є Чилі та Аргентина. Своїм досвідом Олег ділиться у блозі та у спеціальній сторінці у Фейсбук, а 17 березня поділиться досвідом з тернополянами.

Проект «Мандри» – це зустрічі та розмови про подорожі, історії, які відбувалися з мандрівниками особисто, перестороги та зауваження, якими вони діляться з іншими. В рамках цього проекту лектори розповідають про різноманітні лайфхаки та дають поради, які можуть стати у нагоді як для бувалих мандрівників, так і початківців. Дешеві авіаквитки, перспективи та очікування від автостопу у різних країнах, цікаві «непопсові» маршрути кожного містечка та країни, та як їх пов’язати між собою, аби було не тільки цікаво, а й економно. Звичаї та традиції кожної країни та поради, на що першочергово звернути увагу. Перебування та помешкання – «Каучсерфінг» та інші види обміну. Усе та багато іншого охоплює проект «Мандри».

Вхід вільний

Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 5-9 17.03.2020 18:30
Учасники: 2
  • - Олег Кошла
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Отримай знижку