Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-romanu-yuliyi-gudoshnyk-bozhe-ya-vilna-v-ternopoli/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» в Тернополі

Презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна» в Тернополі

Книгарня «Є» та видавництво «21» запрошують на презентацію роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна», що відбудеться 18 листопада. Початок – о 19:00. Модерує Юрій Матевощук.

18 листопада у тернопільській книгарні «Є» (вул. Валова, 7-9) відбудеться презентація роману Юлії Гудошник «Боже[Я]вільна», що на початку осені вийшов у «Видавництві 21». Книжку презентують Юлія Гудошник та поет, перекладач Юрій Матевощук, який модеруватиме захід.

Роман «Боже[Я]вільна» особливо зацікавить шанувальників тревелогів, адже це подорожній щоденник українки, яка шукаючи своє місце у світі, значно розширює не лише географію, а й збагачує власний духовно-інтелектуальний досвід. Ці пошуки ведуть її світами: від німецького гуртожитку до тайського острова, від китайського селища до американського мегаполіса, від данської столиці – до японського храму. Кожна подорож дає їй мудрих наставників і відкриває секрети щастя. Це твір про внутрішню свободу, про ненаситну жагу жити та мистецтво бути щасливим.

Про авторку: Юлія Гудошник – українська письменниця та мотиваційна спікерка. Випускниця подвійної магістратури з глобальних студій в Німеччині та Данії. За плечима Юлії – робота в п’яти та проекти в десяти країнах. Повернувшись в Україну, займається просуванням ідей євроінтеграції. Обличчя інформаційної кампанії України та ЄС «Сильніші Разом». Останні 5 років вивчає феномен данського щастя і проводить воркшопи з данського хюгге. Зараз очолює Українсько-Скандинавський Центр у Києві.

Вхід вільний


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 5-9 18.11.2019 19:00
Учасники: 2
  • - Юлія Гудошник
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 10%

Промокод діє до 11:00 28.09.2020

Промокод: YE10

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -10%