Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-prohramy-ta-kontseptsiyi-mystetskoho-festyvalyu-yi-2019-v-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація програми та концепції «Мистецького фестивалю «Ї» 2019 в Тернополі

Презентація програми та концепції «Мистецького фестивалю «Ї» 2019 в Тернополі

Книгарня «Є» та ГО «Мистецький фестиваль «Ї» запрошують на презентацію програми та концепції фестивалю у 2019 році, яка відбудеться 25 квітня. Початок – о 16.00.

«Мистецький фестиваль «Ї» – це триденна подія, яка є симбіозом літератури, музики, живопису, фотографії та кіномистецтва. Ось уже понад 6 років мистецький фестиваль об’єднує відомих письменників, музикантів, художників, кінорежисерів не лише з усієї України, але й з далекого зарубіжжя. Відтак,протягом 3 днів відвідувачі поринають у багатогранність сучасного українського мистецтва, а також ознайомлюються з культурами інших країн. На фестивалі передбачені драйвові музичні перформанси, незвичні літературні тандеми, цікаві поетичні читання, захоплюючі презентації книг, лекторії, оригінальні виставки, мистецькі дискусії, книжковий ярмарок та безліч незабутніх емоцій у спільноті поціновувачів мистецтва. Свій внесок в розвиток фестивалю уже зробили безліч українських письменників та музикантів, митці з 12 країн світу та відвідувачі з різних українських міст. Саме тому «Мистецький фестиваль «Ї» зайняв чільне місце серед культурних подій національного масштабу та продовжує вдосконалюватися.

Вже традиційно програма фестивалю передбачатиме декілька сцен: літературну, музичну, лекційну, художню та кіно-театральну. Участь у 7–му «Мистецькому фестивалі «Ї» візьмуть відомі письменники з України, Грузії, Шотландії, Польщі. 7-ий «Мистецький фестиваль «Ї» відбудеться 3-5травня 2019 року в Тернополі.

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 25.04.2019 16:00
Учасники: 3
  • - Василь Томчишин
  • - Олександр Смик
  • - Юрій Матевощук (модератор)
Дивитись усі
0
Поділитись
Отримай знижку