Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-poetychnoyi-knyzhky-oleksandry-gontar-zhery-zemlyu-v-ternopoli/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація поетичної книжки Олександри Гонтар «Жери землю» в Тернополі

Презентація поетичної книжки Олександри Гонтар «Жери землю» в Тернополі

Книгарня «Є» та «Люта справа» запрошують на презентацію поетичної книжки Олександри Гонтар «Жери землю», яка відбудеться 21 грудня за участю авторки. Початок – о 16.00.

Поетка, журналістка, вчителька початкових класів, співведуча та сценаристка у програмі #@)??$0 з Майклом Щуром (Телебачення Торонто). Невдало розпочинала свій гумористично-творчий шлях як стендап-комедіантка. У 13 років їла землю заради гурту Quest Pistols і завдяки йому почала боротися з гламуром і писати вірші. Тричі не вступила до театрального, але з першого разу — до педагогічного. Мріє працювати сомельє в АТБ. Про все інше дізнаєтеся, прочитавши її першу збірку поезій.

«Іще донедавна говорити те і так, що і як говорить Олександра, навіть в андеграунді наважувалися тільки чоловіки. Отже, якщо це і є жіноча поезія, то андеграундна і нова, а суть її в тому, що поетеса своєю сміливістю, свободою, прямотою більше нічим не відрізняється від поета, окрім власне статі. Цю свіжозавойовану жіночу рівність можна тільки вітати, з часом усі до неї звикнуть, але поки що вона епатує, шокує, провокує, інтригує, збуджує, захоплює, тобто робить поезію набагато яскравішою й цікавішою», — пише у передмові шанований Юрко Позаяк.

Авторка ілюстрацій у нашій книжці — Agata Lędźwa з Польщі.

Вхід вільний

Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 5-9 21.12.2019 16:00
Учасники: 2
  • - Олександра Гонтар
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку