Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/calendar/ternopil/prezentatsiya-novoyi-knyhy-tayemnytsi-klaniv-seriyi-koty-voyaky/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти
Презентація нової книги «Таємниці кланів» серії «Коти-вояки»

Презентація нової книги «Таємниці кланів» серії «Коти-вояки»

Книгарня «Є» та видавництво «АССА» запрошують на нової книги «Таємниці кланів» серії «Коти-вояки» за участі перекладача Остапа Українця, яка відбудеться 22 лютого. Початок – о 18.00.

Подарункове кольорове видання-путівник «Таємниці кланів» проведе вас найпотаємнішими стежками світу котів-вояків, познайомить із найвидатнішими провідниками та медикішками, навчить вояцьких правил та бойових прийомів і розкриє вражаючі секрети. «Коти-вояки» (англ. Warriors) — серія пригодницьких романів-фентезі для дітей та підлітків. Створена в 2001 р. британськими письменницями під загальним псевдонімом Ерін Гантер.

Оригінальна серія складається з майже 40 книг. Серія розділена на п'ять циклів, в кожному з яких по шість книг, плюс окремі книги-путівники та комікси в стилі «манга». Книги серії видаються в Англії, США, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії, Польщі, Чехії, Росії, Японії, Китаї… – понад 30 000 000 читачів і фанів по всьому світу!

В Україні перші книги серії з'явилися в 2016 р.

Переклад з англійської – Катерина Дудка, Остап Українець. Оформлення – Олег Панченко.

При перекладі тексту українською для опису загального устрою котячих кланів та громадянства їх членів була використана термінологія Національної скаутської організації України «Пласт». 

Вхід вільний.


Адреса: Тернопіль, вул. Валова, 7-9 22.02.2019 18:00
Учасники: 2
  • - Остап Українець
  • - Юрій Матевощук (модератор)
0
Поділитись
Отримай знижку